Bouts Dieric - napodobitel (1415 - 1475)
Panna Maria Bolestná, nesignováno, olej/dřevo, 37 x 25 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Na zadní straně obrazu se se nachází malovaný opatský znak opata Adalberta Gamse, opata kláštera v Sedlci a Skalici, datovaný rokem 1670
Prohlášeno kulturní památkou
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |